Hotel Krkonoše 5578 - Česká republika - Lyžařské výcviky a lyžařské kurzy
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

Mapa se nahrává...
3307 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Hotel leží ve výšce 755 metrů nad mořem, na velmi klidném a místě, Svou polohou je hotel vhodný pro zimní i letní dovolenou.
Okolí: Pěší turistika, cykloturistika, osvětlený tenisový kurt s umělým povrchem 2 km od hotelu, koupání - nový krytý bazén v Janských Lázních, koupaliště a krytý bazén v Trutnově, golf v Mladých Bukách, Relax park s bobovou dráhou a Monkey park v Peci pod Sněžkou, lanová dráha na Sněžku nebo Černou Horu, STEZKA korunami stromů - Jánské Lázně - 12 km.
Popis zima: V zimní sezóně lze navštívit několik lyžařských středisek nebo využít běžkařských tras. Lyžování na Staré Celnici - 650 m dlouhý lyžařský vlek je vzdálen cca 150 m od hotelu. Celková délka tratí je 2,4 km v různých obtížnostech (červená a modrá). Na své si tak přijdou začátečníci i pokročilí lyžaři. Nedaleko hotelu vede běžkařská trasa Lysečinská, která se po pár kilometrech napojuje na Krkonošskou magistrálu. Na běžkách se tak můžete vydat v podstatě do celých Krkonoš.
Ubytování: Celková kapacita hotelu je 80 lůžek. Ubytovat se lze ve třech, čtyř a šesti lůžkových pokojích a dvou apartmánech. Každý pokoj je standardně vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchnou nebo vanou.
Služby: Restaurace, konferenční místnost pro 80 lidí, letní zahrádka, relaxační wellness s vířivou vanou a saunou, stolní tenis, kulečník a stolní fotbal herna pro děti, venkovní hřiště pro různé druhy sportovních aktivit - fotbal, odbíjená, nohejbal, líný tenis, otevřené ohniště s možností grilování vlastní parkoviště u hotelu
Kapacita: 90
Ceny ubytování
Hotel Last Minute Cena 
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / MŠ
 1 670 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 1 670 Kč
Objednat
Školy v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 1 910 Kč
Objednat
SŠ a soustředeníosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ a soustředění
 2 110 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / ZŠ II. stupeň
 2 400 Kč
Objednat
Lyžařský výcvikosoba / 5 dnů / 3 x denně strava / SŠ
 2 620 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,-Kč pro ŠvP.

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska