Penzion Krkonoše 5628 - Česká republika - Školy v přírodě
Volejte infolinku 530 333 166
Vodafone:  776 666 277

Po - Pá: 8:00 - 16:30

 

Volejte infolinku 530 333 166

2801 shlédnutí
POPIS OBJEKTU
Popis: Penzion se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších.
Okolí: V létě je penzion ideálním výchozím místem pro pěší i cyklo turistiku. V pěší vzdálenosti od penzionu se nachází řada zajímavých cílů, jako například nejstarší kamenná rozhledna v Krkonoších - Žalý, horská chata Dvoračky, bufet na Rovince a mnoho dalších.. K dispozici je zde velké množství cyklobusů nebo klasických autobusů, jimiž je možné se vydat od penzionu až do Harrachova nebo Pece pod Sněžkou. SKIAREÁL Špindlerův Mlýnprovozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, ze kterých je 95% technicky zasněžováno.
Popis zima: Skiareál AldrovLeží v nadmořské výšce 733m.n.m. a čtyřsedačková lanovka s červenou a modrou sjezdovkou překoná výškový rozdíl 135metrů. Každou hodinu přepraví až 2400 osob, takže málokdy se stane, že byste na dolní stanici museli strávit více jak deset minut čekáním. Snowpark Jizerka – Freestyle Area - Na vleku Jizerka je od roku 2011 vybudován snowpark evropských parametrů! Skiareál VurmovkaVhodný především pro rodiny s malými dětmi, vlek – kotva v nadmořské výšce 750 - 850 m.n.m. Lyžařský areál Janova HoraV nadmořské výšce 750 m.n.m nabízí 3 vleky a 4 sjezdové tratě, dětský vlek, snowtubing či snowpark, skiškola, občerstvení, půjčovna lyží. Celková délka sjezdových tratí je 790 m s celkovou kapacitou vleků 1620 os/hod.Všechny areály jsou propojeny jedním odbavovacím systémem - formou bezdotykových karet.V blízkosti se nachází i upravované běžecké tratě a okruhy. SKIAREÁL Špindlerův Mlýnprovozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, ze kterých je 95% technicky zasněžováno.
Poloha: Penzion se nachází ve Vítkovicích v Krkonoších. Jeho poloha je ideální jak pro milovníky zimních, tak i letních radovánek. V zimě nabízí vyžití pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře i pěší turistiku. V létě pak krásné cyklostezky, procházky, oblíbené letní koloběžky, grilování a další relax.
Ubytování: Penzion Vám nabízí ubytování ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj se sprchou a WC. Některé pokoje jsou vybaveny televizí, satelitem a rádiem.
Služby: K dispozici společenská místnost - Tv + SAT, velká zastřešená terasa, lyžárna, bar, venkovní gril, sauna, vířivka, masáže, venkovní vyhřívaný bazén se zahradou, krytá pergola s posezením s možností opékání buřtů, grilování, táboráky
Stravování: V restauraci penzionu.
Doprava: Možnost zajištění dopravy autobusem (maximálně 28 osob) za velmi příznivou cenu
Rozložení pokojů: 2-4 lúžkové pokoje
Kapacita: 32
Ceny ubytování
Penzion 2-4 lúžkové pokojeLast Minute Cena 
Škola v příroděos. / 5 dnů / 5x denně strava / MŠ
 0 Kč
Objednat
Škola v příroděosoba / 5 dnů / 5 x denně strava / ZŠ I. stupeň
 0 Kč
Objednat
Letní táborosoba / 8 dnů / 5 x denně strava / do 10 let
 0 Kč
Objednat
Poznámka:    Na 10 platících 1 pedagog zdarma a odměna 500,- Kč pro ŠvP.
Na 10 platících 1 pedagog zdarma pro letní tábor

Nejoblíbenejší ubytování...

Právě prohlížené ubytování ...

SDÍLET NA:

Sdílejte tuto stránku na Facebooku ZSdílejte tuto stránku na Twitteri Sdílejte tuto stránku na Delicious.com Sdílejte tuto stránku na Google Bookmarks
Staňte se fanouškem Chorvatska