O nás pro Vás …

CK CERES jsme založili v roce 2004. Již ve školním roce 2005/2006 jsme měli na pobytech školy v přírodě a lyžařský výcvik téměř 2000 dětí a od té doby jsme Vašim věrným společníkem. Následně jsme ve školním roce 2007/2008 přinesly v Česku novinku Školy v přírodě s animátory – skutečně vypracovaným týdenním programem aktivit pro děti ve školách v přírodě – a vyškolili jsme prvních animátorů kterých jste si oblíbili a každý rok následně zaškolíme více než 120 nových animátorů z nichž ti nejlepší se stávají Vašimi společníky ve školách v přírodě.

Na naší stránce a v katalogu najdete nejvíce hotelů a rekreačních zařízení které pro Vás pečlivě vybíráme a máme s provozovny a majiteli vybudované dlouholeté dobré vztahy. Proto jste často píšete jak se o Vás na pobytu pěkně starali.

Serióznost a záruka kvalitních služeb je zaručena pojišťovnou UNION, garanční list vystaven proti insolventnosti cestovní kanceláře. Hodnocení naší práce si můžete všimnout i na naší stránce v části postřehy klientů.

Naším prvořadým cílem je Vaše maximální spokojenost při objednávání, naší komunikaci, jakož i s pobytem na Vaší škole v přírodě či lyžařském výcviku. Klademe důraz na kvalitu ubytovacích zařízení se kterými spolupracujeme. Vize společnosti je přinášet Vám stále širší nabídku pobytů při zachování vysoké kvality ubytování a služeb.

Vaši CERESÁCI

Přehledný systém – lehký výběr dovolené – kvalitní ubytování.